Szanowni Państwo,

Jedną ze specjalizacji mojej kancelarii znajdującej się w Białymstoku są sprawy rozwodowe. Rolą adwokata w tego typu sprawach jest wybór najlepszego prawnie oraz życiowo rozwiązania oraz pomoc w toku całej sprawy rozwodowej.

W jaki sposób mogę jako adwokat Państwu pomóc?

Usługi kancelarii adwokackiej są odpowiedzią na różne sytuacje (rozwód z orzekanie o winie lub bez, ustalenie władzy rodzicielskiej, alimentów). Na ofertę kancelarii składają się:

 

  • Reprezentowanie Państwa w Sądzie i kompleksowa obsługa sprawy rozwodowej.

W tym modelu ustalamy stawkę z góry za poprowadzenie całej sprawy. Stawka nie zmienia się, niezależnie od tego, jak dużo rozpraw i spotkań będzie miało miejsce. Jest forma współpracy w najlepszy sposób gwarantująca skuteczne rozwiązanie Państwa problemów.

 

  • Napisanie pozwu rozwodowego, odpowiedzi na pozew, pisma procesowego w toku sprawy rozwodowej.

Tego typu usługa płatna jest z tytułu sporządzenia konkretnego pisma. Warto zlecić napisanie nawet najprostszego pisma adwokatowi. Stawki za tą usługę gwarantują jej powszechną dostępność, a Państwo macie pewność, że pismo zostanie sporządzone zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami. Niepoprawnie sporządzone pismo lub wysłanie pisma po terminie może spowodować dalsze problemy prawne.

 

  • Porada prawna.

Jeżeli mają Państwo pytania oraz wątpliwości dotyczące rozwodu i całego postępowania, wątpliwości w związku z toczącym się już postępowaniem mogę udzielić porady prawnej. W toku sporządzania porady prawnej analizuję Państwa sytuację, następnie naświetlam możliwe rozwiązania problemu zgodnie z prawem.

Ile kosztuje rozwód?

Cena usługi zależy zazwyczaj od skomplikowania sprawy. Sporządzenie pozwu rozwodowego, porada prawna to usługi, których cena gwarantuje powszechną dostępność.

Aby się z nimi zapoznać, proszę o kontakt pod numerem telefonu 668 497 545.

 

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

Zapraszam do kontaktu i umówienia się w biurze mojej kancelarii w Białymstoku przy ul. Legionowej 14/16 lok. 115 lub pod numerem telefonu: 668 497 545.