Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polaków przebywających poza granicami Kancelaria Adwokacka Adwokat Julity Krejza przygotowała ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zakres usług sprofilowanych dla Polskich emigrantów w zakresie prawa polskiego

 •  porady prawne przez Skype, telefon lub drogą mailową;
 • sporządzanie pism procesowych (odpowiedź na pozew, odpowiedź na apelację)w zakresie prawa polskiego;
 • reprezentacja Klienta w sądzie.
 • Rodzaje współpracy

  Udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy pisma procesowe dla Klientów z całej Polski. Możemy także reprezentować Klienta w sądzie w woj. podlaskim i ościennych (Mazowieckie, Lubelskie, Warmińsko-Mazurskie).

  Koszt współpracy

  Koszt porady prawnej jest stały wynosi od 200-300 zł.

  Natomiast koszt sporządzenia pisma procesowego i reprezentacji w sądzie jest uzależniony od rodzaju sprawy. Po wstępnej rozmowie przedstawiamy wycenę naszej usługi.

  Sposób współpracy i kontaktu z klientem

  1. Po wstępnej rozmowie (drogą telefoniczną lub mailową) ustalamy koszt oraz termin wykonania usługi prawnej.

  2.  Następnie należy opłacić  ustaloną kwotę na konto naszej kancelarii.

  3. Porady prawne udzielane są telefonicznie, przez Skype lub mailowo. Sporządzone pisma procesowy dostarczamy do sądów w całej Polsce (Klientowi przedstawiamy potwierdzenie nadania). Jednocześnie z uwagi na liczne telefony z różnych zakątków świata informuję, iż Kancelaria udziela porad prawnych jedynie w zakresie prawa polskiego.

  Godziny pracy kancelarii

  Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Jednak umówione uprzednio porady prawne mogą odbyć się w innym terminie dostosowanym do potrzeb Klienta (np. godziny późno popołudniowe, weekendy).

  Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz terminowe załatwianie spraw.

  Zachęcam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub na Skype w celu uzyskania wyceny usługi.

   

   

  7 Komentarze
  • Dodany przez: JUREK SYLWIA 10 października 2013 at 18:32

   dobry wieczur jestem zainteresowna wspulpracom z panstwa kancelariom ,prosze o mozliwosc kontaktu drogom telrfonicznom na numer stazionarny ,przepraszam za bledy ,niestety klawiatura wloska nie posiada znakuw ortograficznych polskich.pozdrawiam i oczekuje informacji na temat mozliwosci rozmowy i rozpoczecia wspulpracy.

   Odpowiedź
  • Dodany przez: pawel szczurek 16 października 2013 at 16:02

   witam zcy zjamuje sie pani rowniez zaniedbaniem medycznym

   Odpowiedź
  • Dodany przez: Wioletta Polap 6 listopada 2013 at 17:36

   Problem dotyczy ebay serwisu. Czoje sie oszukana I zostalam pozbawiona praw sprzedazy w tym serwisie. Mam dowody nieuczciwego traktowania sprzedawcow. Czy zajmujecie sie panstwo tego rodzajem spraw.? Prosze o odpowiesz na mojego maila. Dziekuje wioletta.

   Odpowiedź
  • Dodany przez: ANNA FEDOROW 1 marca 2014 at 21:51

   jestem zainteresowana wspolpraca z Panstwa firma skonczylam ILEX i studiuje LPC na School of Law w Londynie oczywiscie ukonczylam studia prawnicze w Polsce .

   Odpowiedź
  • Dodany przez: Klaudia Nowak 23 kwietnia 2014 at 15:34

   Dzien Dobry. szukam prawnika do zlozenia apelacji w Polskim Sadzie. Zlozylam wniosek do polskiego sadu o wydanie zezwolenia na wyrobienie paszportu dla mojego dziecka gdyz ojciec nie chce podpisac dokumentow na wyrobienie nowego. z racji ze mieszkamy za granica dzieci sie tu ucza a ja pracuje sad wydal wyrok ze skoro jestesmy na wyspach brytyjskich powinna sie starac o brytyjski paszport co jest dla mnie smieszne gdyz dzieci sie urodzily w Polsce a nie w Anglii .dodam ze mialam prawnika ktory sie tym zajmowal po wydaniu wyroku doradzili mi o zlozenie wniosku na paszport brytyjski co jest dla mnie smieszne gdyz dzieci nie maja obywatelstwa brytyjskiego tylko polskie. czy moglaby mi pani pomoc w rozwiazaniu tej sprawy i czy to jest wogole mozliwe?

   Odpowiedź
  • Dodany przez: lukasz czajka 9 stycznia 2015 at 09:51

   Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć w sprawie rozwodu obecnie jestem w Holandii z żoną nie mieszkam od 3 lat w Polsce miałem dwie sprawy ale odpowiedzieli mi ze to krotki okres o rozpatrzenie mojego wniosku rozwodowego który złożyła moja żona a chce doprowadzić to do końca my dziecko ale ona zrzeka się prawa do alimentów.Proszę mi pomóc

   Odpowiedź
  • Dodany przez: ALDONA B 28 stycznia 2015 at 21:26

   dzien dobry prosze o pomoc pracowalam rok w Belgii mialam umowe na stale zostalam zwolniona w trybie natychmiastowym ,moj szef wystawia mi zla opine nie otrzymalam swiadectwa pracy juz uplynelo dwa miesiace ,nie wyplacil chorobowego. PROSZE O POMOC

   Odpowiedź

  Odpowiedź