Szanowni Państwo jedną ze specjalizacji mojej kancelarii są sprawy o alimenty. W przypadku określenia wysokości alimentów na dziecko brać należy pod uwagę wiele czynników. Skuteczna pomoc adwokata pozwoli Państwu na uzyskanie rozsądnej kwoty alimentów.

Jak pomagam moim Klientom?

Proponuje następujące warianty współpracy:

  • Napisanie pozwu o alimenty, o podwyższenie alimentów, o obniżenie alimentów, odpowiedzi na pozew, pisma procesowego w toku sprawy alimentacyjnej.

Tego typu usługa płatna jest z tytułu sporządzenia konkretnego pisma. Warto zlecić napisanie nawet najprostszego pisma adwokatowi. Stawki za tą usługę gwarantują jej powszechną dostępność, a Państwo macie pewność, że pismo zostanie sporządzone zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami. Niepoprawnie sporządzone pismo lub wysłanie pisma po terminie może spowodować niekorzystne problemy prawne.

Mogę także:

  • reprezentować Państwa w Sądzie w toku całej sprawy alimentacyjnej.

W tym modelu ustalamy stawkę z góry za poprowadzenie całej sprawy. Stawka nie zmienia się, niezależnie od tego, jak dużo rozpraw i spotkań będzie miało miejsce. Jest to forma współpracy w najlepszy sposób gwarantująca skuteczne rozwiązanie Państwa problemów.

Ponadto, jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące postępowania alimentacyjnego i wszelkich aspektów z tym związanych, z chęcią mogę:

  • udzielić Państwu porady prawnej.

W toku udzielania porady prawnej analizuję Państwa sytuację, następnie naświetlam możliwe rozwiązania problemu zgodnie z prawem.

 

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Zapraszam do kontaktu i umówienia się w biurze mojej kancelarii w Białymstoku przy ul. Legionowej 14/16 lok. 115 lub pod numerem telefonu 668 497 545.