Profesjonalne i dostępne

usługi prawne

Telefon

kom.: 668 497 545

Szanowni Państwo moja kancelaria zajmuje się między innymi sprawami o odszkodowania.  Zgodnie z definicją odszkodowanie jest świadczeniem należnym za wyrządzone szkody od podmiotu, które te szkody wyrządził lub ponosi za nie odpowiedzialność. W praktyce najczęstsze są spory z firmami ubezpieczeniowymi, które nagminnie zaniżają wysokość wypłaconego odszkodowania.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata?

Zlecenie obsługi sprawy adwokatowi jest zdecydowanie korzystniejsze niż skorzystanie z oferty „firm odszkodowawczych”, które pobierają znacznie zawyżone prowizje. Adwokat także gwarantuje wyższą jakość usług, zgodnie z prawem może także reprezentować klienta w sądzie.

W praktyce w każdym sporze dotyczącym odszkodowania pomoc adwokata się opłaca, nawet w sporach o stosunkowo niewielkie kwoty np. z tytułu odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego, czy też braku udostępnienia pojazdu zastępczego przez firmę ubezpieczeniową.

Nazywam się Julita Krejza, prowadzę kancelarię Adwokacka w Białymstoku. Chętnie odpowiem na Państwa pytania, zapraszam do kontaktu.

Adwokat Julita Krejza Białystok

Jakimi sprawami się zajmuję?

Mogę reprezentować Państwa w następujących typach spraw o odszkodowanie:

  • wypadki drogowe – szkody w pojeździe , obrażenia ciała i utrata zdrowia
  • wypadki przy pracy – odszkodowania z ZUS, firmy ubezpieczeniowej lub roszczenia od pracodawcy,
  • błędy medyczne – roszczenie w stosunku do placówki medycznej i firmy ubezpieczeniowej,
  • inne sprawy o odszkodowanie

Jak pomagam moim Klientom?

W zależności od potrzeb i charakteru sprawy moja pomoc może polegać na:

  • przygotowaniu pisma – np. odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Praktyka pokazuje, że zaangażowanie adwokata na tym etapie często zwiększa szanse na uczciwe odszkodowanie;
  • reprezentowanie pokrzywdzonego w sądzie – w tym przypadku prowadzę sprawę od początku do końcowego rozstrzygnięcia Sądu, uczestniczę w rozprawach, przygotowuję pisma w toku sprawy;
  • udzieleniu porady prawnej – co zrobić w danej sytuacji, czy kierować sprawę do Sądu?

Sposób rozliczenia

Z tytułu pomocy klientowi pobieram opłaty z tytułu wykonania określonych czynności, np. sporządzenia pisma do ubezpieczyciela lub udzielenia porady prawnej.

Alternatywnie pobieram opłatę za poprowadzenie całej sprawy. W tym modelu ustalamy stawkę z góry za poprowadzenie całej sprawy.

SKONTAKTUJ SIĘ – UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Reprezentuję Klientów we sądach wszystkich sądach w woj. Podlaskim, tj. w: Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Łomży, Grajewie Augustowie, Sokółce, Suwałkach, Zambrowie. Zapraszam do kontaktu i umówienia się w biurze mojej kancelarii w Białymstoku.

KONTAKT Z KANCELARIĄ:

  • Kontakt telefoniczny: 668497545
  • Email: kancelaria@krejza.pl
  • Adres biura kancelarii: Białystok, ul. ul. Legionowa 14/16 lok. 115